ورود

وارد اکانت خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
جمعه, 25 آبان 1397

استفاده از تسهیلات کارت اعتباری ۱۰میلیونی فرهنگیان

بستن


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در این رابطه گفت: این بخشنامه در خصوص استفاده از کارت خرید اعتباری ۱۰۰ میلیون ریالی، ۱۹ آبان ماه امسال به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها اطلاع رسانی شد.

 

سیدمحمد بطحایی با بیان اینکه دریافت کارت اعتباری اختیاری است، افزود: متقاضیان با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط ، می توانند نسبت به ارائه درخواست و استفاده از تسهیلات اقدام کنند.


در جزئیات اعلام شده برای چگونگی ارائه کارت اعتباری به فرهنگیان آمده است: حداقل اعتبار کارت خرید ۱۰ میلیون ریال و حداکثر ۱۰۰ میلیون ریال است؛ میزان اعتبار کارت هر متقاضی بر اساس شاخص (میزان خالص آخرین دریافتی سال جاری ضرب در عدد ۹) محاسبه و در فرم مربوطه اعلام می شود.


براساس این بخشنامه، همه کارت های اعتباری حداکثر در مدت سه روز صادر و توسط شعب مورد نظر به متقاضیان داده می شود. صورت حساب اعتبار مصرفی برای دوره های یک ماهه از تاریخ صدور کارت توسط بانک صادر و به صورت الکترونیکی در اختیار دارنده کارت قرار می گیرد و خلاصه آن از طریق پیامک به اطلاع مشتری رسانده می شود.


در این بخشنامه آمده است که پرداخت مبلغ صورت حساب به صورت اقساطی با استفاده از کد شناسه توسط دارنده کارت صورت می پذیرد.


همچنین سایر موارد از قبیل نرخ کارمزد تسهیلات و مدت زمان بازپرداخت اقساط، کالاهای مشمول طرح و مراکز فروش برابر دستورالعمل مربوط از سوی دستگاه های ذی ربط است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی